земля
5.ua

На Київщині сім’ї воїнів-фронтовиків не можуть отримати обіцяних наділів

  Сім'ї бійців АТО бійців скаржаться: обіцяні земельні ділянки їм виділяють – однак лише половину від належного, та й те – на болоті. Місцеві ради розводять руками – вільної землі не мають.

  Пані Валентина вже вкотре йде на поріг до сільського голови. Розповідає – її син вже півроку воює на Донбасі. Як учасник бойових дій – має право на землю в Клавдієво-Тарасовому. Жінці сільрада дала землю біля кладовища й замість 14 соток, як решті селян, чиї рідні воюють в АТО, розщедрилися на шість.

  Землю в Клавдієво-Тарасовому отримали зо два десятки родин. Серед них – Микола Матвієнко з дружиною. 4 місяці тому їхній 35-річний син загинув під Дебальцевим. Замість належних 15-ти, кажуть Матвієнки, сільрада дала менше. Та оббивати пороги місцевих чиновників – вже не мають сил.

  Родини бійців АТО розбурхали й решту селян. Вони скаржаться, що роками не можуть отримати землі для ведення господарства в той час, як немісцеві приватизовують десятки соток. Кивають на ошатний будинок голови земельної комісії. Мовляв, земля в центрі селища таки є – та не для всіх.

  Попередній матеріал
  Путін обговорив з президентом Фінляндії кризу в Україні
  Наступний матеріал
  В Миколаївській та Херсонській областях через снігопади перекрили дороги

  Бойовики атакували Піски, троє бійців АТО загинули - "ОУН"

  РНБО: За минулу добу загинув один боєць АТО

  Штаб АТО: терористи обстріляли позиції українських силовиків вісім разів

  На Львівщині 115 сімей, родичі яких загинули у зоні АТО, отримали адресну допомогу