На Харківщині СБУ затримала групу диверсантів, якою керував 20-річний колишній бойовик "ДНР"

  Окрім цього, зловмисники намагалися налагодити незаконну торгівлю вогнепальною зброєю та боєприпасами, які мали отримувати від бойовиків "ДНР".

  Служба безпеки України затримала на Харківщині диверсійну групу. Вона складалася з 3 осіб, а її керівник воював на боці терористів "ДНР". Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  20-річний мешканець Харківської області з вересня минулого року добровільно служив у складі одного з незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР", що називали себе "казакамі". Бойовик на прізвисько "Кардинал" виконував функції розвідника диверсійно-розвідувальної групи, брав участь у бойових діях проти захисників Донецького аеропорту.

  Як повідомляється, після повернення на початку року до Харківської області, зловмисник отримав від бойовиків завдання збирати і передавати розвідувальну інформацію про дислокацію і пересування Збройних сил України, а також вербувати людей для вчинення диверсій на території регіону. Для виконання цих завдань, він залучив двох місцевих мешканців.

  Крім того, заради власного збагачення зловмисники намагалися налагодити незаконну торгівлю вогнепальною зброєю та боєприпасами, які мали отримувати від бойовиків "ДНР".

  Як зазначає прес-центр, розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Наразі триває слідство.

  Попередній матеріал
  Очільник Дніпропетровщини звільнив більше 200 чиновників ОДА
  Наступний матеріал
  В Україні зареєстровано 1,37 млн вимушених переселенців - Мінсоцполітики