np.pl.ua

На Донеччині з початку року було порушено близько 14 тисяч кримінальних справ

  З початку цього року в Донецькій області правоохоронці зареєстрували 13 885 кримінальних правопорушень, з них - 5 984 тяжких та особливо тяжких.

  Про це повідомив начальник ГУМВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськин на прес-конференції, яка була присвячена підведенню підсумків діяльності міліції.

  Так, очільник Донецької міліції розповів, що в цьому році було оголошено про підозру 313 активним учасникам бандформувань та пособникам терористів. Серед них, за словами Аброськина, проти 268 осіб порушено провадження за статтями – створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань і створення терористичної групи чи терористичної організації. Їм загрожує до 15 років ув’язнення. 

  За даними, Аброськина, у Донецькій області з початку  2015 року було вчинено 105 умисних вбивств, з яких правоохоронцям вдалося розкрити 76 . "Розкрито, зокрема низка резонансних, таких, як вбивство співробітника міліції у Маріуполі, розправа над працівником СБУ у Волновасі, розстріл колишнього заступника міського голови Слов'янської міської ради та його водія, вбивство таксиста з Артемівська", - ідеться на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

  Крім того,  начальник донецької міліції повідомив, що силовики за цей час вилучили з незаконного обігу 163 одиниці вогнепальної зброї і 52 939 боєприпасів, а також понад 50 кг вибухових речовин.

  Попередній матеріал
  Кількість доказів участі Росії в конфлікті на Донбасі зростає - ООН
  Наступний матеріал
  В Сумах Міжнародний день захисту дітей відзначили патріотичним вишколом

  Зрадники, звільнені з міліції за дискредитацію, поновлюються за рішенням суду - Аброськін

  Правоохоронці встановили особи терористів, які рік тому захоплювали Маріуполь - Аброськін

  "Парадом" в Донецьку керували злочинці, яких розшукує навіть поліція РФ – Аброськін

  В Донецьку тривають збройні сутички між бойовиками "ДНР" і російськими казаками - Аброськін