Фото crime.in.ua

На Донеччині верхівка терористів розкрадає виділені Кремлем гроші – розвідка

  Бойовики окупаційних військ списують паливо та техніку для приховування нестачі коштів.

  За даними Головного управління розвідки українського Міноборони, верхівка окупаційних військ на Донеччині (так званий "1-й армійський корпус" російсько-терористичних військ) продовжує розкрадати гроші, виділені Кремлем на зарплатню найманцям.

  Кошти та матеріальні цінності, які виділяються на утримання військових частин, розкрадаються командуванням та використовуються у власних інтересах. Зокрема, за наказом командира терористичної "бригади" у Горлівці генерал-майора Соколова, з метою компенсації нестачі з грошового забезпечення військовослужбовців підпорядкованих підрозділів вилучаються кошти на ремонт озброєння та військової техніки.

  Крім того, терористичні ватажки для приховування фактів розкрадання здійснюють списання матеріально-технічних засобів та паливно-мастильних матеріалів.

  Загальна ситуація в зоні проведення АТО, за даними ГУР, залишається складною з ризиками початку локальних бойових дій. За минулу добу розвідники зафіксували 59 обстрілів зі стрілецької зброї, гранатометів, БМП-2, 82-мм мінометів, з них 40 припало Донецький напрямок, 10 – на Слов’янський, сім – на Волноваський та Маріупольський, іще два – на Новоайдарський напрямок.

  Нагадаємо, минулого тижня на Донеччині бойовики обстріляли офіцерів Генштабу РФ, які приїхали їх інспектувати.

  Попередній матеріал
  У Київській області невідомі зруйнували меморіальну дошку загиблому бійцю АТО
  Наступний матеріал
  Біля Шотландії шукають російський підводний човен-шпигун