Фото Міноборони

На Донеччині українські військові знищили банду проросійських терористів

  Ввечері  у  Олександрівському районі Донецької області було проведено операцію зі знищення збройного бандформування. Про це 15 травня повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.


  Як зазначено у повідомленні, після отримання інформації від небайдужих місцевих жителів щодо розміщення збройних бандформувань терористів, було сплановано операцію підрозділів Збройних Сил України. В ході її проведення інформація підтвердилася.

  "На околиці села Староварварівка, що в 30 км від Краматорська, відбувся запеклий бій між українськими військовими, які беруть участь в антитерористичній операції, та групою терористів, яка засіла в сосновому лісі", - повідомили українські силовики.

  Як повідомляється, операція пройшла успішно. Поранених та загиблих серед  військовослужбовців Збройних Сил України немає. Натомість українські бійці  трьох терористів, а у одного з них вилучили ручний протитанковий гранатомет.

  Після проведення операції зі знищення збройного бандформування було здійснено додаткову перевірку  місцевості.

  "Керівники так званих "сил самооборони Слов’янську" відреагували на дії українських силовиків неадекватно, почавши розповсюджувати через своїх осіб та російські ЗМІ чутки про те, що українські військові начебто стріляли у мирне місцеве населення. Ці заяви не відповідають дійсності, насправді під час проведення операції зі знищення збройного бандформування жодна цивільна особа не постраждала", - підкреслили у Міністерстві оборони України.

  Як додали у прес-службі МО, Антитерористична операція на Сході України триває.
  Попередній матеріал
  Порошенко може перемогти у першому турі виборів - КМІС
  Наступний матеріал
  ЄБРР прогнозує глибоку рецесію та стагнацію української економіки