5.ua

На Донеччині терористи відпустили трьох заручників

  Трьох заручників, яких вчора захопили у Новогродівці на Донеччині – сепаратисти відпустили. Іще трьох досі утримують в полоні.


  Серед звільнених – депутати міськради Олег Бубіч та Валерій Павлик та член незалежної шахтарської профспілки Олександр Вовк. Деталі учорашнього захоплення телефоном повідомив депутат тамтешньої міськради Олександр Балінов.

  У полоні досі лишаються депутат Костянтин Мусейко, його друг Олександр Гоголєв та член профспілки гірників Олександр Гуров. Останній намагався втекти, проте терористам вдалося його наздогнати. Усі захоплені перебувають у будівлі Донецької облради.

  Водночас, у Краматорську, за даними місцевих ЗМІ, терористи викрали директора трамвайно-тролейбусного управління – депутата міськради Сергія Шацького. Спершу озброєні люди зажадали надати їм вантажний транспорт, утім, коли з’ясували, що він у неробочому стані – забрали посадовця. Його терористи були готові обміняти на викуп – мішки з піском. Працівники підприємства виконали цю вимогу, однак Шацького й далі утримують у будівлі міськвиконкому.
  Попередній матеріал
  Росія хоче суду над Україною через загиблих сепаратистів
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих внаслідок катастрофи південнокорейського порому зросла до 259