фото mignews.com.ua

На Донеччині сепаратисти захопили шахтарів та проукраїнських активістів – профспілка

  У Новогродівці Донецької області сепаратисти захопили у заручники 6 людей, серед яких є шахтарі.


  Про це повідомляє Незалежна профспілка гірників України, передає Радіо Свобода.

  "Як розповіли голові Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю, сепаратисти в камуфляжі та масках увірвалися до них в оселі. Серед захоплених – відомий на всю Україну своєю позицією гірник з шахти "Росія", член НПГУ Олександр Вовк, підприємець Костянтин Мусейко, Ігор Братусь, дружина якого є членом Партії регіонів і підтримує єдність країни, член цієї ж партії Валерій Павлик, шахтар Гуров та громадянин Бубич", – повідомили у профспілці.

   Відмічається, що під час захоплення у Костянтина Мусейка стріляли. Доля всіх захоплених невідома.

  "Є інформація, що сьогодні у місті Антрацит Луганської області на території районної держадміністрації за другу добу вже сформована друга сотня з людей, яких озброїли автоматами та іншою вогнепальною зброєю. Це відбувається за підтримки голови райдерждміністрації Олександра Тимошенка, який, нагадаємо, 30 квітня у виступі на місцевому телебаченні заявив, що передав райдержадміністрацію під охорону козакам з Росії", – розповіли у профспілці.

  Незалежна профспілка гірників України вимагає терміново вжити заходів для звільнення незаконно затриманих громадян, а також "вжити необхідних заходів для наведення ладу в державі та для забезпечення стабільності, миру в Україні".
  Попередній матеріал
  Міноборони: в Донецькій області сепаратисти роздають отруєні продукти
  Наступний матеріал
  Одеська прокуратура заперечує, що дозволила звільнити проросійських активістів
  Теги: