5.ua

На Донеччині СБУ затримала ще одну групу диверсантів

  Служба безпеки України 3 серпня затримала диверсійну групу у складі 3-х мешканців Донецької області–бойовиків терористичної організації "ДНР", яка діяла за завданням російських спецслужб на Сході України.

  Про це 8 серпня повідомили у прес-центрі СБУ.

  Як зазначено у повідомленні, групою керував громадянин України Б., 1975р.н.   

  Встановлено, що Б. пройшов спеціальну підготовку у військовому таборі у Ростовській області (РФ), де  отримав навички диверсійно-підривної діяльності, зокрема, опанував поводження з вибуховими речовинами.

  "На виконання вказівки кураторів з ГРУ ГШ ЗС РФ, Б. протягом квітня-червня ц.р. у складі групи інших найманців здійснював пошук осіб, готових за гроші виконувати  диверсійні завдання у Донецькому регіоні. Зокрема перед терористами ставилося завдання з дестабілізації обстановки в Маріуполі, Новоазовську, смт. Ялта Донецької області. Група під керуванням Б. також збирала та передавала до штабу терористів розвідувальні відомості про розташування української військової техніки, блокпостів ЗС України", - зазначили у СБУ.

  Співробітниками Служби встановлено,  що диверсант  організовував та брав участь у збройних нападах на військову частину в Маріуполі  16 квітня п.р. та на будівлю Маріупольського міського управління ГУ МВС України в Донецькій області 9 травня п.р. 
  Службою безпеки України зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії.
  Попередній матеріал
  Російський суд залишив у полоні п’ятьох українських офіцерів 72-ї бригади
  Наступний матеріал
  Представник України в Радбезі ООН побоюється агресії російських "миротворців"
  Loading...