Зайцеве_пропуск 5 канал

На Донеччині півтори тисячі автомобілів стоять у чергах на пунктах пропуску – ДПСУ

  Найкритичніша ситуація на пропускному пункті у Зайцевому, неподалік Горлівки.

  У Донецькій області півтори тисячі автомобілів стоять у чергах на пунктах пропуску. Про це "5 каналу" повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

  Найкритичніша ситуація на пропускному пункті у Зайцевому, неподалік Горлівки. З обох боків там скупчилися близько восьми сотень автівок. Більшість водіїв зайняли чергу на КПП ще з ночі. На оформлення чекають приблизно по 5-6 годин. Прикордонники пояснюють черги передноворічними подорожами українців.

  "За рахунок того, що прикордонники максимально збільшують кількість прикордонних нарядів, ці черги вдається майже повністю ліквідувати упродовж дня. Але контрольні пункти в'їзду/виїзду не працюють в нічний час доби. Водночас, якщо ми бачимо, що потрібно ще працювати, потрібно пропустити ще людей, робота цих контрольних пунктів в'їзду/виїзду продовжується ще на годину, а то й на дві", - сказав Слободян.

  Нагадаємо, 15 грудня на лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями відкрили новий контрольний пункт в'їзду/виїзду "Мар’їнка".

  Попередній матеріал
  Київській громаді повернули землі "Межигір'я 2"
  Наступний матеріал
  Нардеп Мосійчук потрапив у реанімацію