гроші_хабар(з Авакова) www.facebook.com

На Донеччині начальник відділу військомату вимагав у призовника хабара у 12 000 грн

  12 тисяч гривень за ухиляння від армії вимагав начальник відділу військомату у Красноармійську на Донеччині. На тому і погорів.

  Схему викрили правоохоронці. Також СБУ затримала двох адміністраторів антиукраїнських соцмереж. Хлопці працювали у Слов'янську та Краматорську. У соціальній мережі вони стоврили 26 антиукраїнських груп. Там поширювали провокативне відео та фотоматеріали. Закликали користувачів фінансувати терористичні угруповання.

  Слідство триває.

  Раніше повідомлялося, що Верховна Рада дозволила використовувати у судах як докази аудіо- та відео записи отримання хабарів.

  Закон передбачає можливість порушувати кримінальні провадження за поданням будь-якої фізичної або юридичної особи, якій стало відомо про факти корупції і яка зафіксувала такий факт. Водночас із чинних законів прибрали статті, що забороняли придбання, збут чи використання спеціальних технічних засобів отримання інформації. Згідно з новими положеннями, якщо прокурори саботуватимуть відкриття проваджень чи оголошення підозри, то громадський обвинувач матиме право звертатися до суду напряму.

  Попередній матеріал
  Захоплення стародавньої Пальміри ісламістами є терактом - ООН
  Наступний матеріал
  Український військовослужбовець поранений внаслідок обстрілів на Луганщині - Москаль

  Рада дозволила використовувати у судах аудіо- та відеозаписи отримання хабарів

  Співробітники СБУ викрили на хабарі суддю Господарського суду Київської області

  Правоохоронці піймали на хабарах чиновників із Києва, Тернополя та Запоріжжя

  ГПУ затримала за хабарництво заступника міського голови Тернополя