5.ua

На Донеччині контррозвідка СБУ припинила спробу організувати терористичне підпілля

    Військова контррозвідка СБУ затримала трьох зловмисників, мешканців Красноармійська (Донецька область), які за завданням своїх кураторів із "ДНР" намагалися створити в Красноармійську підпільну терористичну організацію.

    Про це прес-центром СБУ повідомлено 14 вересня.

    Зокрема Службою встановлено, що ця організація мала складатися з дрібних розвідувально-диверсійних груп по 5 бойовиків кожна. Для їхньої підготовки вже були направлені "запрошені" професійні інструктори російських спецслужб.  Завдання, зброю та боєприпаси для проведення диверсійно-терористичних акцій "підпільники" мали отримати в штабі "ДНР". 

    За свідченнями затриманих, з червня ц.р. вони збирали інформацію про кількість, озброєння та місця дислокації сил АТО, а також дані стосовно місцевих патріотів та волонтерів, які надають допомогу українським військовим – зібрані відомості передавали терористичним групам "ДНР".

    Стосовно зловмисників розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 258 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.
    Попередній матеріал
    Кличко отримав у Німеччині премію за внесок у розвиток демократичного руху в Україні
    Наступний матеріал
    Луценко назвав термін, коли на Донбасі обиратимуть своїх депутатів