Фото ru.tsn.ua

На Донеччині без води залишаються 5 міст

  У Донецькій області без водопостачання ще й до цих пір залишаються 5 міст; це міста Дружківка, Дзержинськ, Костянтинівка, Краматорськ і Слов'янськ.
  Таке 5 червня зазначено у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

  Згідно з повідомленням, 4 червня близько 13:00 біля с. Черевковка Слов'янського району, де діють озброєні сепаратисти, в результаті пошкодження водогону  (діаметр 1400 мм) і повітряної електролінії  ЛЕП - 110 кВ, без центрального водопостачання залишилися жителі п'яти зазначених міст.

  Комунальним підприємством "Міськводоканал" і підрозділом ДСНС  України організовано підвезення води в міста Дружківка, Дзержинськ, Костянтинівка і Краматорськ. До м.Слов'янськ підвезення води не здійснюється у зв'язку з активними діями сепаратистів та погрозою для безпеки рятувальників.

  "У 5:00 5 червня електролінія відновлена, але відновлювальні роботи комунальним підприємством "Компанія "Вода Донбасу" почнуться тільки після завершення активних бойових дій у районі пошкодження водопроводу", - підкреслили у ДСНС.

  Нагадаємо, що у відсутності можливості відремонтувати подачу води працівники водоканалу у Слов'янську звинувачують саме озброєних бойовиків.
  Попередній матеріал
  При Уряді створено Раду міжнаціональної злагоди
  Наступний матеріал
  Нацгвардійці просвердлили гору Карачун задля водопостачання