Фото СБУ

На Донеччині СБУ затримала ще трьох посібників російських бойовиків

  Контррозвідка СБУ в рамках антитерористичної операції затримала трьох громадян України, які надавали сприяння представникам терористичної організації "ДНР".

  Про це 12 грудня повідомляє прес-центр СБУ.

  Контррозвідниками встановлено, що мешканець м. Горняк (Донецька область) був завербований бойовиком т.зв. "ДНР" на прізвисько "Дід". На виконання його завдання збирав інформацію про пересування, дислокацію та технічні характеристики підрозділів  української армії, які беруть  участь в АТО.

  "Під виглядом мирного жителя інформатор навідувався до інженерних оборонних споруд українських військових,  визначав їхні координати, спостерігав за рухом особового складу, здобуті розвідданні передавав терористам", - надали в СБУ подробиці події.

  Як стало відомо, інший затриманий - мешканець Дружківки (Донецька область) - із зброєю в руках чергував на одному з терористичних "блокпостів" свого міста, перевіряв документи у водіїв транспортних засобів, виявляючи серед них проукраїнські налаштованих громадян.

  "Ще одного посібника терористів затримано на звільненій українській території. Він активно підтримував незаконні збройні формування "ДНР"  у соціальних мережах, створював антиукраїнські спільноти в Інтернеті, через які поширював матеріали із закликами  приєднуватися до терористів", - зазанчили у Службі.  

  На цей час матеріали щодо затриманих скеровано до слідчих органів СБУ. Тривають оперативно-слідчі дії.

  Попередній матеріал
  У Київській політехніці випробовують власноруч розроблені безпілотники
  Наступний матеріал
  На Київщині відкрили пам'ятник ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

  Затримано бойовика "ДНР" з Азербайджану

  Двох диверсантів "ДНР" затримано на Житомирщині

  За підозрою в тероризмі та диверсійних заходах затримано дві сотні підозрюваних - СБУ

  У Києві затримано "злодія в законі", який прибув до України з "ДНР"