На Донбасі знищено більше 500 терористів, ще 1,5 тисячі - поранено - ЗМІ

  За сьогодні більше 500 бойовиків знищено в районі села Семенівка під Слов'янськом, 1,5 тисячі терористів - поранені. Втрати серед українських військовослужбовців склали троє вбитих і 50 поранених. Про це пише


  "В операції проти бойовиків і диверсантів з Росії були задіяні численні армійські підрозділи, важка техніка, авіація, артилерія. В результаті знищена одна з основних баз бойовиків", - сказано в повідомленні.

  "У районі села Семенівка під Слов'янськом в результаті антитерористичної операції знищено більше 500 бойовиків, ще 1,5 тисячі терористів отримали поранення. Втрати серед українських силовиків склали троє убитими і 50 пораненими", - повідомило джерело.

  Співрозмовник зазначив, що сьогодні в районі операції АТО проти основних сил терористів "жорстко працювала авіація і артилерія".

  "Фактично ми сьогодні зачистили від бойовиків весь північ Донецької області", - сказало джерело.

  Раніше повідомлялося, що в результаті боїв у зоні АТО за першу половину сьогоднішнього дня було знищено від 50 до 300 бойовиків. У другій половині дня операція проти бойовиків в Донбасі почалася з новою силою.
  Попередній матеріал
  Коломойський оголосив винагороду за Царьова у півмільйона доларів
  Наступний матеріал
  В Єгипті оголошено ім'я нового президента