Facebook / Повернись живим

На Донбасі зафіксовані нові командно-штабні машини ЗС РФ – Тимчук

  Російсько-терористичні війська продовжують активно перекидати живу силу, техніку і боєприпаси до лінії фронту.

  Таку інформацію надав на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

  За його даними, протягом минулих діб найбільш жвавими напрямками руху автоколон бойовиків були напрямки Краснодон-Луганськ, Луганськ-Красний Луч, через Амвросіївку на Старобешеве і Харцизьк, район Донецька, а також від Шахтарська на Єнакієве-Горлівку і через Макіївку на Донецьк. Відзначається різке збільшення кількості паливозаправників у складі автотранспортних колон, наступних в район Донецька. З боку Іловайська триває перекидання на північне і північно-східний напрямки боєприпасів, озброєнь та спорядження.

  У районі Алчевська зафіксована автоколона (16 одиниць транспорту), у складі якої ідентифіковано 4 од. машин Р-149БМР "Кушетка-Б" (командно-штабна машина оперативно-тактичної ланки ВС РФ). В Петровському районі Донецька відзначається посилення місцевого "гарнізону" бойовиків – додатково прибуло до 100 чол. В районі Мар'їнки зафіксовано два нових підрозділи терористів: один – з мінометами (шість 120-мм мінометів і шість 82-мм "Васильків") і декількома ББМ (8 од., В основному БТР і БРДМ) та вантажівками, друге - 6 танків (частина з них небоєздатна) і 15-16 ББМ (включаючи МТ-ЛБ з зенітною установкою ЗУ-23-2, БМП-2 і 4 БТР-80). В районі Пантелеймонівки та Ясинуватої бойовики продовжують посилено маскувати перекинуту в даний район бронетехніку.

  Обладнуються замасковані позиції, машини розосереджується на місцевості, створюються мобільні вогневі групи (1-2, рідше 3-4, танка плюс група підтримки з 5-6 ББМ і піхотна група, іноді надається 2-3 міномети або 1-2 ЗУ-23- 2, встановлені на транспортні засоби). Подібними групами терористи оперують на ділянці від Шумів до Мар'їнки. В районі Докучаєвськ-Оленівка бойовики продовжують проводити перегрупування в масштабах тактичної групи, розгорнутої північніше Докучаєвська. Зафіксовано переміщення транспорту і бронетехніки. До Макіївки прибуло 6 одиниць 122-мм самохідних артустановок 2С1 "Гвоздика". Раніше в даному районі були зафіксовані 4 замаскованих 152-мм САУ 2С3 "Акація".

  Попередній матеріал
  Шокін – прокурорам: за спиною МВС ви не сховаєтеся
  Наступний матеріал
  Саміт у Ризі: Україна та Грузія можуть отримати безвізовий режим уже наступного року

  Затриманий капітан ГРУ: "Я розумію, що в Росії від мене відмовились, та й хрін із ними"

  На Донеччині російські терористи обстріляли церкву і парафіян під час богослужіння

  Затриманий ГРУшник зламав версію Міноборони РФ: "Я військовослубовець. Я не звільнявся з лав армії"

  Російські терористи роблять вилазки – намагаються захопити в полон українських бійців