На Донбасі терористи викрадають депутатів та міліціонерів

  Сепаратисти викрали депутата міської ради Волновахи, що на Донеччині. Двоє озброєних чоловіків у балаклавах забрали Олександра Обідченка з машини вранці, коли він приїхав на роботу.


  Про цей випадок і номери автомобіля викрадачів повідомили міліцію. Син викраденого депутата тепер намагається зв’язатися з представниками самопроголошеної Донецької народної республіки аби дізнатися про долю батька і звільнити його. Жодних вимог про викуп, каже, поки не отримував.

  Також сьогодні терористи захопили начальників Амвросіївського райвідділу і Торезського міськвідділу міліції. Про це повідомляє "ОстроВ" з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. 

  А от викрадених сьогодні вранці редактора регіональної газети "Донбас" Олександра Брижа та редактора газети "Вечірній Донецьк" Леоніда Лапу відпустили. Обидва почуваються добре, про це "5 каналу" повідомили працівники видання "Донбас". За словами заручників, вони перебували у захопленій будівлі облдержадміністрації. З ними провели "бесіду" щодо висвітлення подій їх виданнями. І за останніми даними, газета "Донбас" цього тижня вийде, а потім редакція бере паузу до врегулювання ситуації в регіоні.

  Попередній матеріал
  У Парижі з музею вкрали скульптуру Далі
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську поховали загиблих під Слов’янськом бійців