5.ua

На Донбасі розслідують нові теракти на залізниці

  За статтями "диверсія" та "терористичний акт" на Донецькій залізниці відкрили кримінальні провадження. Близько другої ночі на станції Кондрашевська-Нова сталися три вибухи. Ще один пролунав на перегоні станцій Букіно - Святоргірськ.


  Деталі інциденту повідомили у прес-службі транспортної міліції Донецької залізниці. За їх даними, на станції Кондрашевська-Нова вибухи пошкодили 12 метрів шляху і залізничну стрілку. Пасажирський поїзд 11 Москва-Луганськ, який зазвичай проходить через цю ділянку шляху, піде до місця призначення в об’їзд.

  Другий теракт – на перегінній станції Букіно - пошкодив 1 кілометр шляху і контактний дріт. На поточний момент рух поїздів на ділянці призупинено. Ведуться відновлювальні роботи, створюються патрулі. Небезпечні ділянки патрулюються зараз спільними групами правоохоронців та залізничників.

  На перегонах Кондрашевська-Нова, Луганська область, і Букино-Святогірськ, район Червоного Лиману, працюють слідчо-оперативні групи. Інформації про постраждалих на даний момент немає.

  Як ми повідомляли, за попередніми даними, підриви були здійснені за допомогою вибухівки, закладеної невідомими людьми.

  Попередній матеріал
  Міністр юстиції перевірив реорганізацію центрів надання адмінпослуг у Києві
  Наступний матеріал
  Поплічник "Стрєлка" катував українців, бо хотів заплатити кредит
  Loading...