Фото "Сегодня"

На Донбасі протест проти сепаратизму підтримали кілька сот тисяч дончан

  Містами Донецької області 20 травня пройшов попереджувальний протест-мітинг проти дестабілізації ситуації на Донбасі, проти насильства і хаосу, бандитизму і мародерства.
  Про це повідомляє прес-служба компанії СКМ.

  Як зазначили у СКМ, серед протестувальників сьогодні було  близько 200 тисяч співробітників металургійних, енергетичних та інших підприємств Групи СКМ, футбольного клубу "Шахтар" та підприємств-партнерів Групи. Акцію "Голос Донбасу" підтримали шахтарі, машинобудівники, лікарі, працівники комунальних підприємств з найбільших міст регіону.

  "Рівно о 12 годині на десятках найбільших підприємств міст Донецької області пролунали гудки на підтримку миру і проти дестабілізації в регіоні. Звучали гудки металургійних заводів, шахт, теплоелектростанцій. Морські торгові судна на рейді маріупольського порту своїми гудками також підтримали акцію. Одночасно з цим на центральних вулицях Донецька та інших міст області відбувся масштабний автопробіг, в якому брали участь сотні автомобілів. Дзвони церков міста били на сполох", - повідомили про перебіг акції протесту у СКМ.

  Також зазначено, що представники трудових колективів вийшли за місцем роботи на короткий попереджувальний протест.

  Жителі міст Донбасу вийшли на підтримку основних вимог акції "Голос Донбасу" : роззброїтися незаконним бойовим формуванням; негайно звільнити всіх заручників; розблокувати транспортну інфраструктуру: залізницю і автомагістралі; звільнити захоплені адміністративні будівлі.

  Учасники акції закликали всіх політичних опонентів перенести свої розбіжності з вулиць за "круглі столи" та дійти згоди заради миру на Донбасі і майбутнього України.
  Попередній матеріал
  Киянам пропонують гроші за затримання порушників виборчого законодавства
  Наступний матеріал
  Принц Чарльз порівняв Путіна з Гітлером