5.ua

На Донбасі перебуває до 15 тис. терористів – прес-офіцер АТО

  На території Донеччини та Луганщини перебуває близько 15 тисяч бойовиків. Таке число "5-му каналу" телефоном повідомив речник антитерористичної операції Олексій Дмитрашківський.


  Водночас, в АТО наголосили, що українські силовики продовжують звільняти захоплені міста сходу та нарощують активні дії.

  "Підрозділи АТО протягом 2 діб виконали своє завдання по звільненню захоплених міст. Взяті під контроль населені пункти Закотне, Райгородок, Різниківка, Райолександрівка. Створені передумови для взяття населеного пункту Миколаївка під свій контроль, тим самим відрізавши постачання для терористів матеріально-технічного забезпечення зі Сходу. Встановлений контакт з блокпостом, який тривалий час знаходився у важких умовах, наразі налагоджений зв’язок, людям доставляється і їжа, і вода. Активні дії на цьому напрямку нарощуються", – відзвітував Олексій Дмитрашківський.

  За даними прес-офіцера, терористи повністю дезорієнтовані та зазнали значних втрат в живій силі та техніці. Інформація про втрати терористів приховується ватажками, щоби не деморалізувати їхні залишки.

  Попередній матеріал
  У Луганську двоє людей підірвалися на міні
  Наступний матеріал
  На Харківщині мости та греблі взято під посилену охорону
  Loading...