фото Facebook / В'ячеслав Аброськін

На Донбасі окупанти поширюють стартові пакети фейкового мобільного оператора

  Терористи з так званої "ДНР" почали поширювати стартові пакети свого мобільного зв'язку "Фенікс".

  Про це на своїй на своїй сторінці у Facebook повідомив голова донецької міліції В'ячеслав Аброськин.

  З його слів, фейковий мобільний оператор "Фенікс" терористи створили на базі захопленого обладнання "Київстар ". Місцевим мешканцям бандити пропонують придбати п’ять тисяч карток, які можна буде використовувати в тестовому режимі до 1 жовтня 2015 року.

  Функції так званого мобільного оператора обмежені – недоступна послуга СМС та дзвінки на телефони інших операторів. Крім того, придбати номери можна лише за наявності паспорту й ідентифікаційного номера.

  "На думку місцевих жителів, це робиться для встановлення тотального контролю за ними з боку "спецслужб ДНР"", - зазначає Аброськин.

  Водночас, за повідомленням чільника міліції області, на тимчасово окупованих бойовиками територіях Донеччини погіршується якість зв'язку МТС. "Місцеві жителі пояснюють це тим, що терористи проводять постійний моніторинг радіоефіру, а також цілеспрямовано створюють перешкоди пересуваннями військових машин "ДНР" з антенами і радіолокаційними установками", - додає він.

  Нагадаємо, у нещодавно затриманого бійцями СБУ інформатора терористів виявлено персональну SIM-карту мобільного оператора, що незаконно функціонує на тимчасово окупованій території. Він був одним із перших, хто отримав такі SIM-карти разом з керівництвом терористів "ДНР".

  Попередній матеріал
  На Харківщині засудили терористичну групу, якою керували спецслужби РФ
  Наступний матеріал
  Кандидати у президенти США на теледебатах говорили про постачання зброї Україні