На Донбасі не працює десять лікарень, у Слов'янську та Краматорську утруднена робота "швидких"

  Робота швидкої допомоги у Слов'янську та Краматорську Донецької області затруднена, десять лікарень у Донецькій та Луганській областях на сьогодні не працюють або працюють не в повному режимі. Про це журналістам перед засіданням Кабінету міністрів України повідомив міністр охорони здоров'я Олег Мусій, передає УНІАН.


  "На превеликий жаль, десять лікарень на сьогодні не працюють або працюють не в повному режимі. Це Донецька та Луганська області", - сказав він, уточнивши, що всіх хворих і поранених з цих медустанов вивезли.

  Що стосується роботи швидкої допомоги в цих регіонах, то міністр зазначив, що на заправки в Слов'янську не завозять пальне.

  "Тому ніяк. Поки не буде стабілізована ситуація і закінчена антитерористична операція, я думаю, що проблеми такі будуть існувати. Терористи, на превеликий жаль, про медицину не турбуються зовсім. Більше того, вони захоплюють навіть будинки, які належать (сфері) охороні здоров'я, лікарні, в тому числі і Донецьке територіальне медичне об'єднання, один корпус захоплено ДНРівцямі і терористами", - заявив Мусій, додавши, що ці проблеми є в Краматорську і Слов'янську.
  Попередній матеріал
  Кабмін віддасть армії і Нацгвардії зекономлені на виборах 575 млн.
  Наступний матеріал
  Бійці Нацгвардії закликають змінити тактику АТО: треба наступати