Порошенко_Париж
5.ua

На Донбасі існує ризик екологічної катастрофи - Порошенко

  Одним із наслідків гібридної війни на Донбасі є ризик екологічної катастрофи у регіоні.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на 21-й Конференції Сторін Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату, передає "Укрінформ".

  "Моя країна стала об'єктом гібридної війни, яка викликає гібридні наслідки. Ці наслідки можуть бути менш помітними, але вони все ж завдають шкоди. Одним із таких наслідків є ризик екологічної катастрофи на Сході України", - сказав глава держави.

  За словами Президента, терористи затопили на Донбасі низку шахт, а це спричинило отруєння питної води, ґрунту, флори і фауни. Донбас наразі став лише базою для російських бойовиків, у результаті цього атмосфера там сильно забруднена - як боєприпасами, які постійно вибухають, так і витоками з хімічних підприємств.

  "Я вірю, що питання захисту навколишнього середовища в обставинах цього конфлікту не повинно більше залишатися без адекватної реакції з боку міжнародної спільноти. Ця проблема серед інших буде центром уваги заходів, які проводяться системою ООН, а також екологічною програмою ООН", - наголосив Порошенко.
  Нагадаємо, у Парижі розпочав роботу саміт ООН з питань клімату.
  Попередній матеріал
  У Харкові спалили чотири автівки, три з яких імовірно належали батальйону "Айдар"
  Наступний матеріал
  У МЗС показали перший іміджевий інформаційний буклет про Україну "Ukraine: Freedom, Dignity, Creativity"