На Дніпропетровщині затримані бойовики, які планували диверсії на залізниці та вбивство Яроша

  На Дніпропетровщині затримали групу терористів, які планували підірвати ешелон з військовою технікою та вчинити замах на керівників облдержадміністрації.
  Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов під час брифінгу.

  "У Дніпропетровську розкрито терористичне угруповання, у планах якого на стадії реалізації був підрив ешелону з військовою технікою і планувався підрив трансформаторних станцій з метою позбавлення міста водопостачання. В якості людської мішені був вибраний я і командир батальйону "Дніпро" Юрій Береза, і далі за списком керівники облдержадміністрації, яких, на їх думку, вони могли дістати", – заявив Філатов.

  За словами Філатова, терористи також планували ліквідувати голову партії "Правий сектор" Дмитра Яроша.

  "16 терористів познайомилися в соціальних мережах, а також на проросійських мітингах. Між ними були чітко розписані обов'язки: частина з них займалася інформаційним забезпеченням, створенням відповідних груп у соцмережах, збором коштів для фінансування через інтернет, а також вербуванням відповідних союзників і симпатиків, із них шестеро були відповідальними за силові акції. Між ними також були розписані ролі: хтось відповідав за поставку зброї, хтось – за забезпечення стеження, а також за фінансування", – йдеться у повідомленні.

  Як повідомлялося, 24 червня на Дніпропетровщині  затримали шістьох терористів, які планували створити "Дніпропетровську народну республіку".

  Також нагадаємо, що на Дніпропетровщині затримували терористів, які обстрілювали українських десантників та планували теракти у день виборів президента 25 травня.
  Попередній матеріал
  Нова торгова війна України з Росією можлива - Шеремета
  Наступний матеріал
  Біля військового аеродрому у Миколаєві СБУ затримала диверсанта