СБУ news.bigmir.net

На Дніпропетровщині викрили комерсантів, які ремонтували техніку бойовиків "ДНР"

  Посадовці двох комерційних структур направляли на тимчасово окуповану територію працівників для техобслуговування залізничного транспорту, який терористи використовують для перевезення вантажів військового призначення.

  У Дніпропетровській області Служба безпеки України викрила діяльність комерсантів, які ремонтували техніку терористичної організації "ДНР". Про це повідомили у прес-службі СБУ.

  "Впродовж 2014-2015 років посадовці двох комерційних структур направляли на тимчасово окуповану територію працівників для проведення ремонтних робіт і технічного обслуговування залізничного транспорту, який використовується терористами для перевезення вантажів військового призначення", - йдеться в тексті.

  У СБУ звітують, що під час обшуків у зловмисників вилучили документи бухгалтерської звітності, договори, акти виконаних робіт, електронні носії інформації, засоби зв'язку, банківські документи, які підтверджують злочинну діяльність. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України. Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

  Нагадаємо, в Одесі СБУ перекрила канал фінансування терористичної організації "ЛНР". 

  Попередній матеріал
  На Луганщині затримали на хабарі двох співробітників СБУ
  Наступний матеріал
  Біля стін Жовтневого палацу, де судді зібралися на з'їзд, відбуваються одразу два мітинги