Фото dp.vgorode.ua

На Дніпропетровщині створять мобільні блок-пости

  Окрім стаціонарних, на Дніпропетровщині створять мобільні блок-пости для протидії сепаратистам і патрулювання магістралей на автомобілях.

  Про це заявили в штабі національного захисту в Дніпропетровській області, повідомляє Радіо Свобода.

  За даними зі штабу, в області вже створені десятки блок-постів, триває робота з перекриття магістралей на всьому південно-східному кордоні області.

  Як зазначив керівник штабу Юрій Береза, це превентивний захід, спрямований на протидію спробам дестабілізувати ситуацію в регіоні.

  За словами Берези, чергування на блок-постах здійснюється за територіальним принципом: патрульними є місцеві жителі, представники сотень полку національного захисту. Чергування на блок-посту триває 12 годин, активісти працюють на волонтерських засадах.

  Як заявляють у штабі, якщо ситуація на Сході ускладнюватиметься, на Дніпропетровщині створюватимуть постійні, більш укріплені блок-пости, які зможуть зупинити військових.

  З понеділка у Дніпропетровську створюють блок-пости для протидії сепаратистам, сотні дніпропетровців щодня записуються також до полку національного захисту регіону, аби протистояти провокаціям.

  Загалом до самооборони планують залучити в разі необхідності до 15 тисяч людей.

  Попередній матеріал
  У Єнакієвому сепаратисти заблокували міськраду
  Наступний матеріал
  Активісти хочуть бачити лідерів країни на мітингу Єдності у Донецьку