Кадр із відео

На Дніпропетровщині СБУ блокувала поставки ліків терористам

  Співробітники Служби безпеки України блокували на Дніпропетровщині канал постачання лікарських засобів терористам так званої "ДНР",

  Про це повідомляє прес-служба СБУ. Ліки надсилалися у Донецьк, Макіївку та Шахтарськ.

  "Місцева бізнес-структура поставляла на тимчасово окуповані терористами території широкий спектр лікарських засобів. Згідно з вилученими товарно-транспортними накладними, ліки надсилалися у Донецьк, Макіївку та Шахтарськ", - йдеться в повідомлення.

  Згідно з оперативною інформацією, більша частина медикаментів надходила безпосередньо до незаконних збройних формувань бойовиків, решта реалізовувалася за максимально завищеними цінами місцевим мешканцям. На українській території ліки перевантажувалися з фур у менший транспорт та перевозилися через лінію зіткнення поза блокпостами.

  Під час обшуків в офісах та складських приміщеннях співробітники спецслужби вилучили договори з контрагентами на окупованих територіях, печатки СПД, які здійснюють фінансово-господарську діяльність на території т.зв. "ДНР", а також 1 млн 225 тис. грн, понад 54,5 тис. євро та 7 тис. доларів США.

  Як зазначили в прес-службі, за фактом злочину відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації поставок ліків терористам.

  Попередній матеріал
  Ані підтримка Президента, ані моя енергія не варті нічого без вашої власної волі і долі – очільник Луганщини Тука
  Наступний матеріал
  Міноритарії "Укрнафти" подали позов до Стокгольмського арбітражу проти України – Коломойський