На Дебальцівському плацдармі зник зв’язок з двома населеними пунктами

  З учорашнього дня втрачений зв'язок із двома населеними пунктами на Луганщині в районі Дебальцевого - Чорнухиним та Троїцьким. З Чорнухиним стабільного зв'язку немає вже кілька тижнів.

  Як повідомляє прес-служба голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, на більшій частині контрольованої Україною території Луганської області вчорашній день та минула ніч пройшли відносно спокійно. Обстрілів не було і в традиційно гарячих точках – Станиці Луганській, Гірському, Щасті, Кримському, Нижньому, Світличному та Трьохізбенці. Однак повного припинення вогню таки не відбулося.

  За повідомленнями прес-служби, вчора в другій половині дня бойовики обстріляли околиці Новотошківки та Попасної. Сьогодні вранці відбувся мінометний обстріл околиць м.Золоте. Руйнувань інфраструктури та постраждалих серед мирного населення немає.

  Москаль повідомляє, що у всіх населених пунктах триває відновлення пошкоджених систем життєзабезпечення. Без газу поки лишається 5 населених пунктів, без електроенергії 8. Магістральні лінії електропередач пошкоджені на захопленій бойовиками территорії, доступу до них ремонтники не мають.

  Попередній матеріал
  До Дніпропетровська всю ніч звозили поранених із Дебальцевого
  Наступний матеріал
  Угорські активісти подали в суд на Путіна

  Поблизу Чорнухиного та Троїцького тривають бої - Москаль

  Терористи обстрілюють Чорнухине та Попасну - Москаль

  Для виходу бійців з Дебальцевого було створено надійно захищений коридор - АТО

  Спецоперація з виведення українських військ із Дебальцевого завершиться до обіду - МВС