фото "Азов" / Facebook

На більшості ділянок фронту підтверджують припинення вогню

  У деяких секторах фронту досі чутно стрілянину, однак важка артилерія і бронетехніка сторонами протягом першої години припинення вогню не використовується.

  Сили Антитерористичної операції в Донбасі підтверджують припинення вогню з боку російської армії і найманців. Відповідно до наказу верховного головнокомандувача ЗСУ, українські війська теж припинили вогонь. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на бійців на чотирьох основних фронтах.

  В Станиці Луганській підрозділи Національної гвардії підтвердили обопільне припинення вогню. У районі Дебальцевого бійці ЗСУ фіксують звуки стрілецької зброї, але в цілому підтверджують тишу. У районі села Піски фронтовики теж чують стрілянину, але загалом фіксують тишу. Обопільне припинення вогню, крім того, підтверджують і бійці на маріупольському напрямку.

  Разом з тим, за окремими повідомленнями, низка підрозділів російських військ і банд найманців не притримуються припинення вогню. У деяких секторах досі чують стрілянину. У той же час, реактивна і ствольна артилерія, а також бронетехніка сторонами за станом на першу годину перемир’я не використовується.

  Однак, як повідомляє у своєму Facebook журналіст Петро Шуклінов, на низці напрямків фіксується порушення тиші з використанням мінометів. З його слів, бойовики самі офіційно визнали, що стріляють у районі Дебальцевого.  

  Нагадаємо, сьогодні опівночі Президент України Петро Порошенко у прямому ефірі віддав наказ про припинення вогню. 

  Попередній матеріал
  Російські "казаки" з мінометів обстріляли українські позиції в 00:25 - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Терористи 10 разів за ніч обстріляли позиції сил АТО

  Російські "казаки" з мінометів обстріляли українські позиції в 00:25 - ЗМІ

  Порошенко в Генштабі віддав наказ про припинення вогню

  Заява Президента України щодо припинення вогню

  Терористи відкрили вогонь з "Градів" у бік РФ