Фото glavred.info

МЗС: Росія перетворилася на експортера тероризму

  Російська Федерація сьогодні перетворилася на експортера тероризму, і очевидно готова навіть власними Збройними силами захищати терористів на території України.

  Про це йдеться в Коментарі МЗС України щодо заяви міністра оборони Росії.

  "Москва, демонструючи свою військову могутність на кордоні з Україною, намагається вплинути на законні дії української влади, спрямовані на боротьбу з озброєними бандформуваннями у східних областях України, що вчиняють терористичні дії проти мирних громадян України. Викликає здивування, що РФ, сама потерпаючи від терористичної загрози, сьогодні не лише перетворилася на експортера тероризму, але й очевидно готова навіть власними Збройними силами захищати терористів на території України.

  Російська сторона фактично підтвердила, що здійснювана нею протягом останніх місяців військова діяльність поблизу українського кордону носить не плановий характер, а безпосередньо пов’язана із розвитком подій в Україні" - йдеться в документі.

  Проведення навчань Російською Федерацією поблизу українського кордону, на думку вітчизняного МЗС, не може не викликати занепокоєння, особливо на тлі нещодавніх заяв міністра закордонних справ РФ, які містять недвозначний натяк на можливість введення російських військ на територію України.

  Нагадаємо, 24 квітня 2014 року міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив про початок навчань батальйонних тактичних груп загальновійськових з’єднань Південного та Західного військових округів ЗС РФ у зв’язку із «загостренням ситуації на південному сході України». За словами російського міністра, у рамках навчань передбачається «відпрацювання завдань» бойовою авіацією РФ поблизу кордонів України.

  Попередній матеріал
  На Донеччині сепаратисти звільнили американського журналіста
  Наступний матеріал
  Словаччина готова підписати угоду про реверс газу в Україну