Фото Polittech

МЗС: організований Кремлем "референдум" у Донецькій та Луганській областях не матиме жодних наслідків для України

  Псевдореферендум про статус Донецької та Луганської областей, який інспірований, організований та профінансований Кремлем, не матиме жодних правових наслідків для територіального устрою України та є юридично нікчемним.


  Про це заявило МЗС України, додавши, що "організатори цього злочинного фарсу свідомо пішли на порушення Конституції та законодавства України, знехтували закликами української влади та міжнародної спільноти".

  "За "референдумами" і провокаціями стоять вишколені й озброєні за сучасними російськими стандартами терористичні бандформування, - заявили у дипломатичному відомстві. - Переважна більшість громадян України у Донецькій і Луганській областях не піддаються на ці свавільні дії і не беруть в руки злочинний "бюлетень", окроплений кров'ю співвітчизників".

  "Український народ не визнає ніяких терористичних референдумів ні в Донецькій та Луганській областях, ні в Криму. Така ж реакція всього міжнародного співтовариства. Наша держава виступає за діалог національної єдності, в якому немає місця загрозам і тероризму, а є відкритість і згуртованість всіх громадян доброї волі, які хочуть миру, стабільності і благополуччя для України", - підкреслили в МЗС.

  У свою чергу, в Мінюсті заявили, що "референдум" на Сході - це лише псевдоопитування. "Так звані "опитування" чи псевдореферендуми, які організовують терористи, робляться тільки з однією ціллю: щоб уникнути відповідальності за ті масові вбивства, катування і бандитизм, які вони вчиняють в останні тижні", – заявив міністр юстиції Павло Петренко.
  Попередній матеріал
  Чернігівські малюки відзначили День матері патріотичною ходою
  Наступний матеріал
  Ляшко спростував інформацію про своє викрадення
  Теги: