day.kiev.ua

МЗС обурене заявами Кадирова щодо готовності поповнити ряди терористів на Донбасі

  Міністерство закордонних справ України обурене заявами глави Чечні Рамзана Кадирова про готовність посилити лави членів незаконних збройних формувань у східних регіонах України. Про це повідомив на брифінгу директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, передає Інтерфакс-Україна.


  "Особливу стурбованість викликають заяви окремих представників РФ, зокрема, Рамзана Кадирова, який підтверджує наміри продовжити практику посилення лав терористів відповідними російськими підрозділами", - сказав він.

  Перебийніс нагадав, що останнім часом почастішали спроби прориву озброєних бойовиків із Російської Федерації в Україну.

  Також він заявив, що російська сторона надає військову, матеріально-технічну, економічну та фінансову підтримку так званим Донецькій і Луганській народним республікам.

  "Ми вимагаємо від РФ невідкладно припинити організацію терористичної діяльності, надання будь-якої допомоги терористичним організаціям, що діють на сході України, зокрема, практику відправлення диверсійних груп в Україну", - наголосив представник МЗС.

  Як повідомлялося, голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що, "якщо буде наказ, у них є 74 тисячі чеченців, щоб навести порядок в Україні".
  Попередній матеріал
  ОБСЄ досі не вдалося встановити контакт зі зниклими на Донбасі спостерігачами
  Наступний матеріал
  У Луганській лікарні – більше 20 поранених під час учорашніх подій