уряд німеччина
5.ua

МЗС Німеччини припускає ескалацію конфлікту на Донбасі

  Офіційний Берлін бачить імовірність загострення ситуації довкола Донецька і Маріуполя.

  Ескалація на сході України можлива, особливо поблизу Маріуполя та Донецького аеропорту – таке повідомив офіційний представник МЗС Німеччини Мартін Шефер.

  За його словами, Берлін стурбований тим, що не вдається досягти тривалого режиму припинення вогню. А без цього, каже, жодні зусилля не матимуть сенсу. Також Шефер наголосив – візит до України керівника МЗС Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра, який відбудеться за два дні, є "сигналом підтримки курсу реформ".

  Незмінність підтримки України за умови проведення реформ сьогодні підтвердив і віце-президент США. Джо Байден запевнив: якщо Україна не сходитиме зі шляху реформ – вона отримуватиме допомогу від США та НАТО. Напередодні він разом з Бараком Обамою зустрічався у Вашингтоні із генеральним секретарем Альянсу. І НАТО, і Білий дім згодні – Росія загрожує не лише Україні. Вона намагається розколоти Європу – погрозами застосувати ядерну зброю, енергетичним шантажем, пропагандою та підкупом політичних партій. З усім цим Вашингтон допомагає європейцям боротися, а Києву обіцяє продовження фінансової та військової підтримки.

  Попередній матеріал
  Екс-прем'єр Литви: стратегія Путіна - не дозволити Україні стати успішною країною
  Наступний матеріал
  Байден назвав корупцію "новою зброєю" Путіна

  У центрі Кишинева правоохоронці виявили арсенал зброї - підозрюють "російський слід"

  Екс-прем'єр Литви: стратегія Путіна - не дозволити Україні стати успішною країною

  У США продовжуються дебати щодо можливого надання зброї Україні - Байден

  Місія ОБСЄ виявила 11 танків Т-72 на базі терористів під Донецьком