uapress.info

МЗС Німеччини чекає прогресу від зустрічі "нормандської четвірки" у Парижі

Німеччина занепокоєна порушенням Мінських домовленостей на Сході України

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр чекає прогресу  від зустрічі чільників МЗС "нормандської четвірки" у Парижі 3 березня . Про це він заявив у понеділок, 29 лютого, на засіданні Радбезу ООН.

"Ми проведемо зустріч у Парижі в четвер на цьому тижні і я сподіваюся, що ми зможемо досягти певного прогресу, особливо щодо ситуації з безпекою, і обговорюючи виборче законодавство. Хочу запевнити, що ми маємо намір використовувати інструменти ОБСЄ для поліпшення ситуації з безпекою на європейському континенті, особливо досягти прогресу на шляху до повної реалізації Мінських угод", - сказав міністр, який також виконує функції голови ОБСЄ.

Штайнмайєр також зазначив, що Німеччина занепокоєна порушенням Мінських домовленостей на Сході України та обмеженням доступу представникам місії ОБСЄ. Окремо міністр наголосив, що Берлін та Париж підтримують спроби досягти миру в рамках "нормандського формату".

Як повідомлялося, сьогодні Радбез ООН обговорював українське питання. Постпред України в організації Володимир Єльченко в ході засідання заявив, що за два роки своєї агресії Росія сформувала на Сході України 40-тисячну арміюhttp://www.5.ua/ato-na-shodi/Za-dva-roky-Rosiia-sformuvala-na-Donbasi-40tysiachnu-armiiu--predstavnyk-Ukrainy-v-OON-107632.html, оснащену сучасним озброєнням. 

Попередній матеріал
В Іраку смертник підірвався на похоронах, загинуло 40 людей
Наступний матеріал
Скасування віз для українців залежить від українського парламенту - єврокомісар