vk.com

Минулої доби у Луганську загинуло п'ять мирних мешканців

  За минулу добу в Луганську загинуло п'ять мирних мешканців, 16 отримали поранення. Про це повідомляє прес-служба Луганської міської ради.


  Згідно з повідомленням, за минулу добу в результаті збройних зіткнень загинуло п'ятеро мирних жителів. Було здійснено 137 виїздів "швидкої допомоги", з них за фактом вогнепальних поранень і травм серед мирного населення - 16 випадків.

  Під артилерійський обстріл потрапили чотири території міста, в результаті чого було зафіксовано пошкодження 22 об'єктів.

  "В результаті збройних зіткнень, що відбувалися на території міста, мали місце аварії та пошкодження систем життєзабезпечення. Зокрема, від електропостачання було відключено понад 20 тис. абонентів, у Жовтневому, Кам'янобрідському та Артемівському районах. Від водопостачання та газовідведення - більше 7 тис. абонентів у Жовтневому, Кам'янобрідському та Ленінському районах. Також понад 5 тис. абонентів у Жовтневому, Кам'янобрідському та Ленінському районах були відключені від газопостачання", - сказано в повідомленні.

  Як повідомляється, комунальні та аварійні служби працюють у посиленому режимі, відновлюючи пошкодження комунікацій і подачу світла, води та газу абонентам.

  "Роботу фахівців з усунення аварійних вимкнень і пошкоджень серйозно ускладнюють постійні обстріли обласного центру, через які вони не завжди можуть оперативно дістатися до місць події", - зазначили у міськраді.
  Попередній матеріал
  У Києві затримали "псевдомінера"
  Наступний матеріал
  ВР відкрила шлях до розпуску фракції комуністів
  Loading...