МВС заявляє про вилучення у терористів понад 600 одиниць бойової зброї

  Управління МВС у Донецькій області повідомляє про проведення успішної операції, в результаті якої "вдалося проникнути на окуповану територію та вилучити понад 600 одиниць бойової зброї і боєприпасів до неї, які терористи планували використати для проведення диверсій і терактів, а також вивезти прапор Донецького гарнізону міліції".


  Як повідомляється, міліціонери отримали оперативну інформацію про те, що на околицях Донецька знаходиться схрон колишніх співробітників донецької міліції, які перейшли на сторону сепаратистів, з великою партією вогнепальної зброї, яка має бути використана диверсійно-розвідувальними групами бойовиків на територіях, вільних від окупації.

  З метою попередження диверсій правоохоронці за підтримки управління спецоперацій штабу АТО розробили й втілили у життя ризикований захід з вилучення цього збройового арсеналу. Було створено спецгрупу, куди увійшли найбільш підготовлені оперативні співробітники міліції Донецької області. 

  Завдання було виконано успішно. Ризикуючи життям, оперативники непомітно проникли на підконтрольну бойовикам територію та вивезли звідти більш ніж 600 одиниць зброї та боєприпасів. Крім того, міліціонерам вдалося повернути бойовий прапор, який було вручено Донецькому гарнізону міліції в 1946 році на честь визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

  Зброю в повному обсязі доставлено на звільнену територію. Після проведення ревізії вона надійде на озброєння органів і підрозділів ГУМВС України в Донецькій області. Завдяки чітко спланованій операції та професіоналізму працівників міліції жоден правоохоронець при виконанні завдання не постраждав
  Попередній матеріал
  Авіакомпанії, що літають у Крим, можуть підпасти під санкції - МЗС
  Наступний матеріал
  Президентові Чехії показали "червону картку" через прокремлівську політику
  Теги: