5.ua

МВС встановлює особи міліціонерів, які перейшли на бік "ДНР"

  У МВС встановлюють особи донецьких міліціонерів, які присягли на вірність терористам. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.


  Відео, на якому терористи зафільмували захоплення будівлі донецької міліції, з'явилося в мережі інтернет тринадцятого липня. На ньому видно, як кілька десятків донецьких правоохоронців спілкуються з кількома терористами і обговорюють питання присяги та повноважень міліції у складі терористичної організації "ДНР".

  Це відео збережене для протоколу, каже Антон Геращенко. Завдяки йому вдасться встановити особи зрадників. Відповідне доручення, зі слів заступника міністра, уже було надано чільнику донецької міліції Костянтину Пожидаєву. Порушників присяги обіцяють покарати за законом.

  Напередодні ввечері, 14 липня, голова МВС Арсен Аваков повідомив про перші результати перевірки донецької міліції на вірність присязі. За його даними, 585 співробітників уже звільнено і відносно більшості з них будуть порушені відповідні кримінальні провадження, додаткова перевірка проводиться ще по 242 особах.

  Попередній матеріал
  У Швейцарії запропонували дати право голосу навіть немовлятам
  Наступний матеріал
  У Слов'янську затримали секретаря міської ради
  Loading...