5.ua

МВС: в анти-терористичній операції бере участь Нацгвардія

  В ході АТО у Слов’янську задіяно Перший резервний батальон Нацгвардії. Про це повідомили УНІАН в Управлінні зв'язків з громадськістю МВС України.


  За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, дії бійців, які пройшли підготовку в Нових Петрівцях на Київщині, на бойових постах у Слов’янську дуже ефективні та професіональні.

  “Я вважаю, що буде сформовано другий батальйон, і Нацгвардія стане основою озброєних сил внутрішнього порядку”, - сказав Аваков.

  У свою чергу, командувач Нацгвардії Степан Полторак заявив, що бійці Національної гвардії, які перебувають у Слов'янську, готові до виконання бойових завдань. Під час виконання операції серед особового складу Нацгвардії немає убитих і поранених.

  "Своїми професійними діями бійці Національної гвардії практично очистили Слов'янськ від терористів, багато з яких мали професійну підготовку", - сказав Полторак.

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військові почали повномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські сили оточили місто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова, діючи в межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних сил працюють професійні військові, які мають спеціальну підготовку.
  Попередній матеріал
  Донецькі комунальники переконують мешканців міста, що воду ніхто не отруював
  Наступний матеріал
  Лідери МЗС Латвії та Швеції висміяли позицію російських ЗМІ з приводу “мирних протестувальників” на Сході України