МВС обіцяє мирним мешканцям Донбасу коридори для евакуації

  Коридор із зони АТО обіцяють мирним місцевим жителям у Міністерстві внутрішніх справ. Залишити територію, де тривають бойові дії, можна буде через блокпости сил Антитерористичного центру.


  На них перевірятимуть цивільних на наявність зброї та вибухівки. Громадян ідентифікуватимуть, після цього будуть видавати їм спеціальний документ. За ним люди зможуть отримувати медичну та державну допомогу, пенсію і право на навчання. Потому українцями, які залишать зону АТО, опікуватиметься координаційний центр. Його створюють на базі Держслужби із надзвичайних ситуацій.

  Однак, попри повідомлення про гуманітарні коридори – мешканці зони конфлікту не поспішають масово звідти виїжджати. Дехто не хоче залишати своє майно, а багато хто не знає, куди саме їхати і не має для цього коштів. А у деяких містах – як, наприклад, у Слов’янську – ще й не ходять пасажирські автобуси та не працюють автозаправки.

  Як ми повідомляли, вчора Президент України Петро Порошенко доручив створити рятівний коридор для мирного населення, яке хоче виїхати з зони АТО.   Попередній матеріал
  Соцмережі повідомляють про загибель ватажка терористів в Артемівську
  Наступний матеріал
  Яценюк розповів про "російські пастки" щодо ціни на газ