5.ua

МВС: ядро бойовиків у Слов’янську – військові професіонали

  Ядро терористів у Слов’янську складається з професійно навчених військових. Про таке в ефірі "5-го каналу" заявив Станіслав Речинський – радник міністра внутрішніх справ України.


  Речинський зауважив: під час захоплення Грозного в Чечні, військам протистояла вдвічі менша кількість бойовиків, аніж зараз перебуває у Слов’янську на Донеччині.

  Посадовець запевнив: "доморощені" сепаратисти навряд чи вміють поводитися з ПЗРК і професійно збивати літаки з кулеметів – тобто, основу там складають люди добре навчені. За свідченням командувача Нацгвардії там були помічені вже навіть чеченці-"кадировці", які просочилися в Слов'янськ, і саме вони займалися відстрілом наших військових. Це, на думку Речинського, тривожний сигнал – він нагадав, що Грозний від усієї міці російської армії, яка не соромилася громити житлові квартали задля тактичних цілей, кілька місяців обороняли 400 чеченських бойовиків.

  Нагадаємо, звільнені напередодні заручники терористів у Новогродівці на Донеччині теж повідомили, що їх викрали і катували чеченці та росіяни.
  Попередній матеріал
  Терористи на Донеччині погрожують чиновникам та їхнім сім’ям
  Наступний матеріал
  НАТО: вторгнення Росії в Україну малоймовірне