фото Четвертая власть

Московські найманці виклали відео зачистки місцевих бойовиків в Антрациті

  Московські найманці, які називають себе "Корпорація "Єнот"", роззброїли і заарештували т. зв. "ополченців" міста Антрацит Луганської області.

  Відео зачистки міста вони виклали на своєму сайті, передає "Четверта влада". Журналісти відзначили, що москвичі називають бойовиків Антрацита, які їм протистояли, "незаконним військовим формуванням", а свої дії – "спецоперацією з нейтралізації".

  На оприлюднених кадрах видно, як озброєні найманці затримують і конвоюють вулицями людей в одностроях МНС, російських внутрішніх військ, поліції та банд "казаків".

  Як пише видання, раніше центральні російські телеканали називали проросійських бойовиків на Донбасі "ополченцями" і "простими шахтарями", які, начебто, захищаються від української влади, бо хочуть жити за своїми правилами. Однак, тепер з якоїсь причини "простих шахтарів" в Антрациті приїхало зачищати і заарештовувати дивне воєнізоване угрупування громадян Росії з Москви.

  За даними "Четвертої влади", у розділі "Контакти" на сайті "Корпорації "Єнот"" вказана адреса організації – м. Москва, вулиця Велика Нікітська, будинок 22/2. Члени воєнізованого формування позиціонують себе, як волонтери, однак швидше нагадують приватну військову компанію. На сайті найманці викладають відео своїх навчань і тренувань в Росії, в яких вони стріляють з автоматичної зброї і гранатометів, що ніяк не узгоджується з російським законодавством.

  Також, москвичі вихваляються регулярними "відрядженнями в Новоросію", де воюють на боці бойовиків. Так, зачистка Антрацита від представників місцевого "ополчення" названа 13-м за рахунком "відрядженням".

  Попередній матеріал
  У Москві поліція затримала 40 осіб на вечірці на честь дня народження Гітлера
  Наступний матеріал
  На Донеччині затримали двох терористів з "ДНР"

  Росія готується до провокацій на травневі свята – Яценюк

  Своїми діями Москва змушує весь світ шукати засобів захищатися від російської загрози – речник МЗС

  Вранці "Азов" відбив ще одну атаку російських танків

  Терористи отримали наднебезпечні засоби підриву з Росії - Федічев