Москаль заборонив продаж алкоголю в населених пунктах вздовж лінії розмежування вогню

  Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль розпорядився заборонити торгівлю будь-якими спиртними напоями в населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування вогню.

  Як повідомляє прес-служба Геннадія Москаля, заборона розповсюджується також на слабоалкогольні напої і пиво.

  "Заборона покликана убезпечити мирних мешканців та військовослужбовців від випадків травматизму та загибелі в стані алкогольного сп'яніння", - наголошується у повідомленні.

  Як зазначають, розпорядження вступить у силу з 1 травня і діятиме протягом усього періоду проведення Антитерористичної операції.

  Заборона стосується населених пунктів трьох районів Луганської області, які розташовані на лінії зіткнення. Зокрема, продаж спиртних напоїв заборонено у Станиці Луганській, Щасті, Кримському, Трьохізбенці, Новотошківці і т.д. (всього 21 населений пункт).

  Нагадаємо, раніше голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль ввів на прикордонних територіях регіону низку тимчасових режимних обмежень для мінімізації ризиків терористичних актів, захисту національної безпеки та запобігання правопорушень.

  Були заборонені: польоти на безпілотних і легкомоторних літальних апаратах, проведення відео-, кіно- і фотозйомки місцевості (дана заборона не стосується співробітників ЗМІ), а також виконання стрибків і польотів з використанням парашутів. Також забороняється полювання і рибальство. Крім того, було введено заборону на рух автомобілів по дорогах, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг і ведуть до кордону поза пунктами пропуску; скупчення колон і тривалі зупинки автотранспорту; перебування іноземців без відповідної реєстрації; проведення туристичних подорожей; перевезення зброї без спецдозволів; використання у транспорті радіостанцій (за винятком спецтранспорту); з 22:00 до 5:00 знаходження в населених пунктах осіб без документів.

  Тоді Москаль також ввів заборону на продаж військовослужбовцям спиртних напоїв. Тимчасові режимні обмеження були запроваджені в 9 з 12 районів Луганської області (тих, що межують із Росією та окупованими територіями).

  Попередній матеріал
  У Португалії презентували безпілотник, який скеровується силою думки
  Наступний матеріал
  10 бійців АТО відправилися на лікування до Румунії

  В Луганській області Москаль заборонив полювання, риболовлю, екскурсії та продаж алкоголю військовим

  У США виявили ген відрази до алкоголю

  Податкова міліція звітує про вилучення підробленого елітного алкоголю на більше півмільйона гривень

  В Донецькій області повністю заборонили продаж алкоголю військовим