5.ua

Міжнародні експерти підтвердили автентичність записаних СБУ розмов терористів про збиття "Боїнга"

  У міжнародних експертів немає сумнівів щодо автентичності записів розмов терористів, перехоплених Службою безпеки України. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив заступник голови СБУ Віктор Ягун.


  Тому у відомстві не бачать необхідності пояснювати походження цих записів представникам Російської федерації.

  "Відповідно до чинного законодавства, ми передаємо міжнародним організаціям не ті уривки, які публікуємо, а повні перехоплені розмови. Вони отриманні відповідно до чинного законодавства – є санкція суду, є погодження з прокуратурою, все це зафіксовано заздалегідь, всі вони зберігаються на відповідних серверах – це все можна перевірити. Коли до нас приїхали міжнародні експерти, спершу в них були питання щодо всіх цих розмов. Ми передали їм ці матеріали, які свідчать про причетність бойовиків до катастрофи літака – їх все задовольнило. Якщо міжнародну спільноту задовольняє – зрозуміло, що ми Російській федерації не будемо пояснювати, звідки ми взяли ці записи", – заявив Віктор Ягун.

  Нагадаємо, йдеться про цілу низку перехоплених українськими спецслужбами розмов терористів, які підтверджують їхню роль у збитті малайзійського "Боїнга". Один із записів чітко вказує, що пасажирський літак був збитий російськими терористами зі Сніжного пострілом із ЗРК "Бук", а наказ віддав агент ГРУ ГШ РФ Бєзлєр, відомий за прізвиськом "Бєс". Зараз, за наявною інформацією, він уже втік з України, і знаходиться в Москві. Керівництво кинутими напризволяще підлеглими "Бєса" прийняв польовий командир на прізвисько "Боцман", який зараз погрожує підірвати горлівський аміачний завод "Стирол".

  Попередній матеріал
  Протягом доби в Луганську загинув один мирний мешканець, 10 отримали поранення
  Наступний матеріал
  ФСБ відпустила затриманого в Росії українського журналіста
  Loading...