e1.ru

"Місцеві називали нас окупантами" – 180 путінських "добровольців" розчарувались в "ЛНР" і втекли додому

  За місяць війни на Донбасі вони встигли посваритися з керівництвом "ЛНР", розчаруватись у місцевих "мутних ополченцях"і втратити спонсора.

  Поїзд Новоросійськ-Нижній Тагіл сьогодні вранці привіз до Єкатеринбурга більше сотні чоловік у військовій формі – на Урал повернулися "добровольці" окупаційних військ на Донбасі.

  Про таке повідомив місцевий телеканал Е1.

  Бойовики їхали в семи вагонах, в кожному по 30-40 осіб, а всього – близько 180 голів. Цим же потягом приїхала і група ватажка свердловського "фонду ветеранів спецназу" Володимира Єфімова. 11 березня його разом з 50-ма бойовиками у центрі Єкатеринбургу урочисто провели убивати українців – це була найбільша офіційна місцева група "добровольців" з початку оголошеного перемир'я. Повернулася лише половина: інші, начебто, продовжують воювати в бандах "ДНР".

  Розхповідають: "Ми "працювали" на блокпостах, займалися патрулюванням. Боїв серйозних не було – одні провокації з боку української армії: то вистрілять в нашу сторону, то техніку покажуть. Мінські домовленості ними ніяк не дотримуються… Клімат там жахливий – всі перехворіли грипом, ангіною, запаленням легенів", – описує свої страждання ватажок бандитів Єфімов.

  Крім українців і клімату, Єфімову не сподобалось "лукаве керівництво" так званої "ЛНР" та місцеве населення окупованих теренів.

  Він не втомлюється обурюватись: "За київським законами ми терористи. По мадридському суду теж терористи. За законом "Луганської республіки" особи, не включені в штат "збройних сил", є також членами незаконних збройних формувань. А якщо взяти гроші у них за контрактом, як вони пропонують, то ми в Росії станемо найманцями", – бідкається Володимир Єфімов.

  Він визнав – окупаційний режим "ДНР-ЛНР" тримається виключно на російських багнетах: "Все тримається на "казаках", на добровольцях (російських – Ред.). "Ополченці" місцеві дуже мутні, дуже незрозумілі, у них зовсім інші мотивації. Враження дуже тяжкі".

  Мешканці Луганщини обурили окупантів тим, що назвали їх окупантами: "Вони явно тяжіють до України. Платять їм податки. А місцеве населення місцями називає нас окупантами. У нас пропало бажання працювати в цій республіці…".

  Спонсори тероризму теж розчарували Єфімова: з одним зі своїх фінансистів він посварився, коли назвав його ім'я журналістам під час проводів добровольців. А у чоловіка виявився бізнес за кордоном, він "психанув" і відмовився допомагати, тож окупантам довелось виїжджати з Донбасу за власний кошт.

  Нагадаємо, 10 квітня ми повідомляли, що уральські бойовики не можуть знайти гроші, щоб втекти з так званої "ЛНР".

  Решта бойовиків, на відміну від свого ватажка, не стали вихвалятись здобутками і швидко розійшлися з вокзалу. Але, попри невдачу, Єфімов повідомив, що планує готувати нову групу "добровольців". Уральські ЗМІ нагадують, що Володимир Єфімов з початку конфлікту займається відправкою бажаючих убивати на Донбас.

   

  Попередній матеріал
  ЄС висунув скаргу проти Google
  Наступний матеріал
  Директор генерального департаменту банківського нагляду НБУ звільнилася з посади

  У Єкатеринбурзі урочисто провели чергову партію терористів на Донбас

  Уральськиі бойовики не можуть знайти гроші, щоб втекти з так званої "ЛНР"

  Путін нагородив десантника з Новоуральська, який загинув в Україні

  В уральському Єкатеринбурзі тітушки і поліція розігнали мітинг прихильників федералізації регіону