Місія ОБСЄ не покине Схід України

  У ОБСЄ спростували поширену раніше в ЗМІ інформацію, що деякі країни відкликали своїх спостерігачів з України через ускладнення ситуації на Донбасі.

  У відповідь на повідомлення ЗМІ Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні заявила, що жодна з країн-учасниць не відкликала своїх спостерігачів з України. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті ОБСЄ увечері у п'ятницю, 16 січня, повідомляє DW.de.

  "Ми продовжуємо тісно співпрацювати з усіма країнами-учасницями ОБСЄ для забезпечення роботи їхніх представників у місії у безпечному та спокійному середовищі", - заявив заступник глави місії Александер Гуґ. За його словами, безпека персоналу є пріоритетом номер один.

  Раніше ЗМІ поширили інформацію, що деякі країни-члени ОБСЄ відкликали своїх спостерігачів зі Сходу України. Утім, ні назви країн, які начебто відкликали своїх представників, ні кількість спостерігачів не зазначалися. Цього тижня в ОБСЄ заявили, ситуація на Донбасі останнім часом істотно погіршилася. А голова організації, міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич днями закликав до негайного припинення вогню на Сході України та повернення до переговорів.

  Попередній матеріал
  У четвер Україна і НАТО домовляться про співпрацю в обороні Східної Європи
  Наступний матеріал
  Путін нападає кожен раз після провалу переговорів - Геращенко

  ОБСЄ зафіксувала пересування військової техніки бойовиків на Донбасі

  У зоні АТО обстріляли патруль місії ОБСЄ

  Місія ОБСЄ не змогла дістатися до аеропорту Донецька

  ОБСЄ визнала, що поруч з автобусом у Волновасі вибухнула ракета