62.ua

Місія ОБСЄ вчора зафіксувала більше 230 вибухів лише на Донеччині

  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє, що вчора, 8 вересня, в той день, коли в Мінську зустрічалася Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі, зафіксувала в Донецькій області 231 вибух.

  Про це йдеться у звіті від 8 вересня, опублікованому сьогодні. "Спеціальна моніторингова місія зафіксувала 231 вибух в Донецькій області та 16 - у Луганській області. СММ також спостерігала за переміщенням військової техніки в Донецькій області", - йдеться у звіті.

  Спостерігачі ОБСЄ відзначають, що, "перебуваючи на спостережному пункті Спільного центру з контролю і координації на центральному залізничному вокзалі Донецька зафіксували 125 вибухів". У свою чергу, офіцери Збройних сил України і Росії в СЦКК зафіксували 110 вибухів навколо Донецького аеропорту.

  Також спостерігачі моніторингової місії в центрі Донецька спостерігали за заходами, присвяченими звільненню міста від нацистів. Місія заявляє, що ці заходи відвідало близько тисячі чоловік. При цьому, перебуваючи в цей час в центрі міста, спостерігачі почули 58 вибухів, які були порівнянні з артилерійським і мінометним вогнем у період між 10:30 і 12:07. Спостерігачі не змогли визначити тип озброєння і з якого боку вівся вогонь.

  Крім того, СММ в Луганській області було зафіксовано один випадок порушення режиму припинення вогню в Щастя, де спостерігачі почули 16 вибухів.

  Як повідомляв 5.ua, місія ОБСЄ зафіксувала вивезення "вантажу-200" з окупованого Донбасу до РФ.

  Попередній матеріал
  В ООН зафіксували злочини керованих Росією бойовиків на Донбасі - МЗС
  Наступний матеріал
  Заява про "злочини" Яценюка в Чечні є передвісником репресій проти громадян РФ - політконсультант