Фото прес-служби Міноборони

Місія ОБСЄ в Україні може бути розширена до 1000 осіб

  До 1000 осіб може бути розширена спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні.

  Про це на спільному засіданні Комітету закордонних справ та підкомітету з питань безпеки та оборони Європарламенту в Брюсселі заявив генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр, передає "Інтерфакс-Україна".

  З його слів, збільшення місії майже удвічі не може бути короткостроковим питанням. Оскільки попередньо слід вирішити низку питань. Зокрема розміщення представників ОБСЄ і забезпечення їхньої безпеки. Також Ламберто Заньєр розповів, що місія не має доступу до всієї території, захопленої сепаратистами на сході України. Зараз в країні працює понад 500 міжнародних та понад 200 українських співробітників ОБСЄ .

  "У нас немає повного доступу, ми не маємо доступу до українсько-російському кордоні", - сказав Заньєр. Генсек ОБСЄ зазначив, що в планах організації збільшити свою місію майже в два рази - до 1000чоловік. "Але це не означає, що ми зробимо це за ніч", - сказав він.

  За словами Заньєра, питання не тільки в розміщенні представників місії, а й у забезпеченні безпеки персоналу. "Наша місія не має зброї", - нагадав він.

  Попередній матеріал
  Зростання економіки Китаю перевищило прогнози
  Наступний матеріал
  На Луганщині СБУ затримала інформатора бойовиків так званої "ЛНР"
  Теги: