5.ua

Місія ОБСЄ продовжує роботу у визволених від терористів районах Луганщини

  Місія ОБСЄ продовжує свою роботу у Луганській області. Спостерігачі працюють тільки на територіях, підконтрольних українській армії.


  Представники ОБСЄ разом із представниками місцевої влади відвідують блокпости українських військових, беруть участь в інформаційних зустрічах із цивільним населенням. Там розвіюють стереотипи, нав'язані російським телебаченням, та пояснюють, навіщо українські військові борються із терористами. Спостерігач Пол Бідл зазначив: "Ми бачимо дуже багато неправдивої інформації, тому спостерігаємо за ситуацією і у власних звітах вказуємо лише факти".

  Працювати спостерігачі ОБСЄ на Луганщині планують до завершення антитерористичної операції. Їх кількість із міркувань безпеки не розголошують. "Велика місія ОБСЄ буде на всій території, яка контролюється українською армією. Для нас це дуже важливо" – запевнила Ірина Веригіна, в.о. голови Луганської облдержадміністрації.

  Раніше повідомлялось, що ОБСЄ заморозила надсилання спостерігачів на Схід України. Там не хотіли піддавати ризику нових спостерігачів після того, як восьмеро представників ОБСЄ провели місяць у полоні бойовиків.


  Попередній матеріал
  У Міноборони створили робочу групу з організації визволення військовослужбовців з полону
  Наступний матеріал
  Президент провів "антитерористичну" нараду із новопризначеними силовиками