5.ua

Місія ОБСЄ планує зустрітися із затриманими під час АТО російськими журналістами

  Спеціальна наглядова місія ОБСЄ в Україні, планує зустрітися із затриманими російськими журналістами.


  Про це сказав голова місії, посол Ертугрул Апакан, голова Спеціальної наглядової місії ОБСЄ в Україні, на брифінгу в Українському кризовому центрі, повідомляє УНІАН.

  Відповідаючи на запитання журналістів, чи місія зустрічатиметься із затриманими, він відповів, що зараз розпочата процедура щодо допуску до журналістів.

  Апакан підкреслив, що “ми зараз розпочали відповідну процедуру і сподіваємось, що з ними побачимось”.

  “Сподіваємось, що незабаром зможемо їх побачити і поговорити з ними”, - зазначив він.

  Апакан зазначив, що не було жодних випадків відмови нинішньої влади України щодо зустрічі із кимсь із затриманих, якщо було прохання місії з цього приводу.

  Нагадаємо, кореспонденти LifeNews були затримані в Краматорську в неділю, 18 травня, разом із сепаратистами при підготовці збройного нападу на аеродром. Згодом вони були доставлені в Київ для допиту.

  За версією Міноборони, журналісти входили до складу загону ополченців і вели підготовку до штурму. Окрім того, в РНБО заявили, що російські журналісти Олег Сидякін та Марат Сайченко надавали інформаційне сприяння тероризму.

  Згодом затривані зізналися, що прибули в Україну не як журналісти. В СБУ повідомили, що насправді затримані приїхали супроводжувати і
  висвітлювати незаконну діяльність терористів у Слов'янську.
  Попередній матеріал
  У столиці Молдови встановили пам‘ятник цнотливості
  Наступний матеріал
  У Таїланді стався військовий переворот