5.ua

Іноземні експерти не можуть дістатись місця падіння "Боїнга" через бої

  Представники місії з вивчення причин падіння "Боїнга-777" у Донецькій області не можуть точно сказати, коли зможуть потрапити на місце катастрофи. Про це повідомив помічник комісара австралійської федеральної поліції Ендрю Колвін.


  За його словами, поліціянти мали б поїхати до місця падіння у неділю, та через бойові дії все перенесли на сьогодні. Але, оскільки в районі падіння літака точаться запеклі бої, дату візиту місії закордонних слідчих знову буде перенесено.

  Нагадаємо, до України приїхали представники поліції Австралії та Нідерландів. Вони мають оглянути саме місце падіння літака малайзійських авіаліній та рештки лайнера.

  "У регіоні, де ми мали працювати, вночі посилилися бойові дії. Ситуація залишається небезпечною, коли вона зміниться на краще – достеменно невідомо. Є ймовірність, що у найближчому майбутньому нам не вдасться дістатися до місця падіння літака, але ми зробимо усе можливе, щоби виконати нашу місію. Немає сенсу у тому, щоби піддавати загрозі життя наших офіцерів заради поверхневого огляду місця катастрофи – його ми вже провели. Зараз там необхідно провадити тривалі і ретельні дослідження", – розповів заступник комісара федеральної поліції Австралії Ендрю Колвін.

  Нагадаємо, вчора міжнародним експертам і правоохоронцям також довелося відкласти візит до місця падіння малайзійського "Боїнга" через стрілянину.

  Тим часом, уряд Нідерландів на екстреному засіданні вирішив відмовитися від наміру направити до місця катастрофи малайзійського лайнера поліцейську місію, яка мала б гарантувати безпеку роботи слідчих. Рішення ухвалили через активізацію бойових дій на Донбасі, близькість російського кордону і обмежену кількість потенційних учасників місії. Уряд вирішив, що поліціянти не змогли би здолати імовірного противника в разі небезпеки.

  Попередній матеріал
  У Бердянську в багатоповерхівці сталася пожежа, одна людина загинула
  Наступний матеріал
  Керівник Пенітенціарної служби, якого відсторонили через втечу Шепелєва, повернувся на роботу
  Loading...