Місія ОБСЄ нарешті помітила "невідомі" військові колони на Донбасі

  Міжнародні спостерігачі нарешті визнали, що на власні очі бачили важку військову техніку, яка не належить українським армійцям.


  Працівники місії ОБСЄ відзвітували: у Макіївці вони зафіксували колону важкої техніки із 40 одиниць. КамАЗи, КрАЗи і цистерни із пальним рухалися на захід. На машинах не було ані номерів, ані розпізнавальних знаків, а в КрАЗах перевозили військових у темній формі, теж без будь-яких розпізнавальних знаків. Другу колону техніки ОБСЄ помітила просто в Донецьку. Дев’ять танків – чотири Т-72 і п’ять Т-64 – також їхали в західному напрямку.

  Голова ОБСЄ Дідьє Буркхальтер знову висловив своє глибоке занепокоєння даними місії ОБСЄ та закликав усі сторони конфлікту дотримуватися Мінських угод.

  Нагадаємо, напередодні моніторингова місія ОБСЄ призупинила на Донбасі роботу безпілотних літальних апаратів через загрозу електронних перешкод з боку терористів.

  А сумнозвісний путінський дипломат Лавров у відповідь на черговий закид у вторгненні російських військ до України не винайшов нічого кращого, ніж звинуватити США у тому, що вони йому досі не довели факту агресії.
  Попередній матеріал
  Протягом ночі російські терористи 25 разів атакували українські позиції
  Наступний матеріал
  Порошенко звільнив чільників СБУ Черкащини і Волині